Nejvhodnější termíny na početí dítěte z hlediska statistické astrologie - výhled na 1 rok

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:1990.00CZK

CELODENNÍ VÝZKUM HOROSKOPU ŽENY A VÝHLEDŮ HOROSKOPŮ NA OTĚHOTNĚNÍ NA 1 ROK /6-7 hodin/ SPOČÍTANÝ NĚKOLIKA ASTROLOGICKÝMI TECHNIKAMI. VYTIŠTĚNÝ KALENDÁŘ A AUDIONAHRÁVKA v délce cca 1 hodiny NA CD

Většina žen, které mají problémy s otěhotněním, je totiž plodná jen některé roky, proto je vhodnější výhled na 3 roky zde: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/admin.php?p=products-form&iProduct=98 

Tyto neúspěchy v otěhotnění v nevhodných rocích velmi negativně ovlivní psychiku ženy a i její fyzické zdraví, zejména velké dávky hormonů a nebo dokonce invazivních pokusů klinik reprodukční medicíny mohou vést až k destrukci zdraví ženy.

Moudrá žena se může těmto nezdravým a nepřirozeným pokusům a zásahům vyhnout.

Intenzívnějš sleduji a sbírám data u žen, které nemohly dlouhodobě otěhotnět a pak otěhotněly, i data otěhotnění velmi plodných žen, a dělám astrologickou statistiku, jedinou v ČR. Ráda bych se o tyto své výzkumy podělila se ženami, které nemohou otěhotnět.


Zatím je tato služba pouze za 500 korun + denní režie 1500 korun. Jako odměna mě od Vás potěší fotografie Vašeho miminka, ke kterému se Vám pokusím pomoci, a kratičký popis Vašeho štěstí!

 

 

ifertility.cz