Písemný OSOBNÍ HOROSKOP velmi podrobně - 16 hodin zpracování

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

  • Zpracovalo knihařství Toužínovi
    Zpracovalo knihařství Toužínovi
Cena:6000.00CZK
  • Zpracovalo knihařství Toužínovi
    Zpracovalo knihařství Toužínovi

Pro náročné klienty a klientky, kteří mají raději písemný text než mluvené slovo, jsem se vrátila k vypracovávání horoskopů písemnou formou. Ale pro velkou časovou náročnost písemného horoskopu, který píši 2 až 3 dny, nebo celý týden po kouscích, vychází vyšší i cena, přes to levněji než u audia, zde 375 korun za hodinu písemného horoskopu.  

Horoskopy obsahují cca 16 až 20 stran, ale nemohu přesně odhadnout délku, každý má také jiný počet aspektů v horoskopu. Horoskop píši vždy originálně, nemám předepsané odstavce, jako většina těchto písemných horoskopů.  

Tento písemný horoskop pak dávám do reprezentativní složky do Katalogové knihy v různých barvách nebo nechám svázat do krásné vazby jako Diplomovou práci viz KNIHAŘSTVÍ TOUŽÍNOVI http://www.touzinovi.cz/vazby-diplomovych-praci.html

Tento písemný horoskop je vhodný i jako celoživotní dar třeba k narozeninám, vánocům, promoci, svatbě, k výročí, k porodu atd.  

Navíc získáte dar na celý život, proto je horoskop obzvlášť vhodný jako Dar k narození dítěte.