Písemný PARTNERSKÝ HOROSKOP ve vazbě jako HODNOTNÝ DAR

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:7700.00CZK
  • Zpracovalo knihařství Toužínovi
    Zpracovalo knihařství Toužínovi

Ideální dar nejen pro čerstvě zamilované, ale i pro dlouholeté páry, ke svatbě novomanželům, k výročí, k narozenimám nebo jen tak pro zlepšení partnerského vztahu.

Partnerská astrologie je mojí specializací, studovala jsem ji na 3 astrologických školách. 

PARTNERSKÝ HOROSKOP obsahuje 4 horoskopy, písemně zpracované v rozsahu 20 hodin, tedy 385 korun za hodinu.

Tento písemný horoskop zpracovávám 3 až 4 dny, obsahuje 18 až 20 stran a pak jej dávám do reprezentativní složky do Katalogové knihy v různých barvách nebo nechám svázat do krásné vazby jako Diplomovou práci viz KNIHAŘSTVÍ TOUŽÍNOVI http://www.touzinovi.cz/vazby-diplomovych-praci.html

PARTNERSKÝ HOROSKOP obsahuje 4 horoskopy. OSOBNÍ HOROSKOP jak jednoho, pak druhého partnera a pak společný PARTNERSKÝ HOROSKOP kde se horoskopy "přeloží" na sebe a je vidět jaké vazby mezi sebou partneři mají, zda-li převažují pozitivní či negativní a také Další 4 horoskop je takzvaný KOMPOZITNÍ HOROSKOP horoskop vztahu, jak to bude fungovat uvnitř vztahu. 

Pak se dozvíte Vy nebo obdarovaní v jakých oblastech budete mít s partnerem konflitky, a tak se budete moci těmto krizovým oblastem vyhnout, nebo konflikty alespoň eliminovat. Také se dozvíte do jakých oblastí - domů Vám partner zasahuje, jak se mu jevíte, jak ho přitahujete, dále i ideál typu milenky a ideální manželky Vašeho partnera a muž se zase dozví jaký je ideál muže milence a muže manžela jeho partnerky. Více svému partnerovi porozumíte a Váš vztah se může zlepšit. 

MŮŽETE MÍT I CENOVĚ VÝHODNĚJŠÍ AUDIOFORMU ZPRACOVÁNÍ ZA 2 500 KORUN - NAHRÁVKU NA CD + JEDNODUCHÁ ASTROLOGICKÁ SKRIPTA + TISK 4 HOROSKOPŮ ZDE: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?12,www.astroporadna.info NEBO TUTO LUXUSNÍ A PODROBNOU PÍSEMNOU FORMU SVÁZANOU V KRÁSNÝCH DESKÁCH.  

A NEBO NOVINKU - PARTNERSKÝ HOROSKOP NA LUXUSNÍ USB KARTĚ S MALOU KNÍŽKOU S KRÁSNOU GRAFIKOU - VÍCE ZDE: https://www.astrolozka.eu/produkt/partnersky-horoskop-555/