PARTNERSKÝ HOROSKOP - možno i jako dárková poukázka

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:2500.00CZK
  • 93 letý manželský pár . . .
    93 letý manželský pár . . .

Ideální dar nejen pro čerstvě zamilované, ale i pro dlouholeté páry, ke svatbě novomanželům, k výročí, k narozenimám buď formou osobní konzultace v délce 2 hodin /může přijít i jen jeden partner, ale ideální je kdyby přišli oba/ nebo pro vzdálenější zasíláme audionahrávku na CD + tištěné horoskopy a jednoduchá astrologická skripta. 

PARTNERSKÝ HOROSKOP obsahuje 4 horoskopy. OSOBNÍ HOROSKOP jak jednoho tak druhého partnera a pak společný PARTNERSKÝ HOROSKOP kde se horoskopy "přeloží" na sebe a je vidět jaké vazby mezi sebou partneři mají, zda-li převažují pozitivní či negativní a také Kompozitní horoskop - jak to bude uvnitř vztahu.

Pak se dozvíte Vy nebo obdarovaní v jakých oblastech budete mít s partnerem konflitky, a tak se budete moci těmto krizovým oblastem vyhnout, nebo konflikty alespoň eliminovat. Také se dozvíte do jakých oblastí - domů Vám partner zasahuje, jak se mu jevíte, jak ho přitahujete, dále i ideál typu milenky a ideální manželky Vašeho partnera a muž se zase dozví jaký je ideál muže milence a muže manžela jeho partnerky. Více svému partnerovi porozumíte a Váš vztah se může zlepšit. Samozřejmě ideální je, když "chtějí" oba partneři.

Partnerský horoskop je velmi složitý. Musí se rozebrat 4 horoskopy. Většinou už při rozboru Osobního horoskopu partnera vysvětluji přítomnému partnerovi /často chodí jen ženy, nebo jen jeden partner, ideální by bylo kdyby přišli oba/ jakou má jejich partner povahu a naturel, který by měl druhý partner akceptovat. Už při tomto vstupním rozboru druhého partnera si přítomný partner uvědomí svoje chyby a partnera více pozná. Například někdy až u mě přítomný partner pochopí, že jeho partner neumí vyznávat často lásku, má-li třeba Lunu v chladném ale pracovitém Kozorohu a Ascedent v Panně, že tedy lásku spíše vyjadřuje zabezpečením partnera a praktickými dary. . . A toto, romanticky založený přítomný partner nikdy nechápal..... Otevře mu to oči . . Prostě každý jsme jiný, a je lepší partnera pochopit, přijmout ho i s jeho nedostatky a snažit se předejít neporozumění.

HOROSKOPY VELMI ČASTO ZPRACOVÁVÁM I NA DÁLKU, DO ČECH, NA SLOVENSKO A DO OKOLNÍCH STÁTŮ BEZ PŘÍTOMNOSTI PARTNERA.

Ve svém životě se neustále vzděláváme, školíme, ale v partnerství většinou improvizujeme a snažíme se chápat partera příslovím "Podle sebe soudím sebe", a to je často mylné... Každý jsme jiný, každý je originál, a často lidé zjednodušují partnerství jen na Sluneční znamení, já jsem Střelec, partner Lev, tak se přece k sobě musíme hodit, ne? Ale lidé nechápou, že Slunce, to je jen jedna část mozaiky, že těch aspektů v horoskopu je daleko více.

Když partnerovi lépe porozumíte hned v začátku vztahu, nebo alespoň dříve, než dojde k rozchodu, tak získáte obrovský dar, jak pro sebe, tak pro svého partnera . . . A pokud máte celkem harmonické partnerství, tak je vždy šance vztah ještě zlepšit a více zharmonizovat...

Ideální je mít Partnerský horoskop ještě před svatbou, to by měl mít každý pár jako "Základní vzdělání", jako "řidičák" než začne "společnou jízdu" se svým partnerem. . .

Přeji Vám hodně pohody ve Vašem partnerském vzahu.

Vaše astroložka Kateřina Schlosserová.

Můžete si vybrat ze dvou druhů dárkových poukázek - modrou nebo hnědou. Jakou Dárkovou poukázku si přejete napište prosím do emailu na katerinaschlosserova@seznam.cz