CARNOSINE STAR Anti-Aging - LÉČENÍ, REGENERACE A OMLAZENÍ VŠECH BUNĚK TĚLA

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

Cena:2080.00CZK
skladem

Carnosin je pro svůj potenciál proti stárnutí nazýván látkou dlouhověkosti a je považován za látku století. Je nepostradatelným pro každého nad 40 let. Osvědčil se i u mladších lidí při léčení různých chorob, i neplodnosti.  

MUDr. Kučera: „Carnosin má mnoho vysloveně "omlazujících" prospěšných účinků – až je s podivem, jak taková malá molekula může mít tak ohromující efekt ve smyslu omlazení organismu. Karnosin má výjimečnou schopnost omlazovat staré a stárnoucí buňky a přeměňovat je na buňky plně funkční, zdravé."

K. Schlosserová: „Pro mě je Carnosin látkou, která dokáže eliminovat i obrovské vyčerpání a Carnosin mi vždy dodá spoustu energie. Po 3 měsících braní Carnosinu jsem dokázala cvičit 5x týdně včetně Tae-ba /thajský box/. Další vlastností Carnosinu je i to, že odkyseluje, a tedy ozdravuje celý náš organismus a každou buňku . . . Nezanedatelný je i omlazující efekt na pleť"

CARNOSINE STAR je jedním z nejefektivnějších produktů ke zpomalení stárnutí. Výzkumy ukazují, že karnosin zvyšuje maximální kapacitu buněk pro dělení, ochraňuje DNA před oxidací, má výrazné antioxidační účinky, je stabilizátorem membrány a mezibuněčným tlumičem.

V minulosti byl karnosin užíván při léčbě artritidy, žaludečních vředů, myopatie, poranění pokožky a ran, pro radiovou ochranu, modulaci imunity a pro posílení vytrvalosti.

CARNOSINE STAR velice účinně pomáhá při diabetických komplikacích, jaterních chorobách, kataraktu, Alzheimerově chorobě a rakovině. Pomáhá celkově zlepšit zdravotní pohodu, posilovat schopnost svalů, růst vlasů, zlepšovat spánek a sexuální aktivitu. Účinek karnosinu zesilují jiné antioxidanty jako jsou vitamin E, vitamin C a další doplňky stravy.

Pomáhá:

  • při antioxidačních procesech
  • při regeneraci buněk
  • proti oxidaci
  • zlepšovat spánek a sexuální aktivitu
  • při hojení poranění pokožky a ran
  • rozšiřovat maximální kapacitu buněk pro dělení

SLOŽENÍ v jedné kapsli Carnosine (karnosin) 250 mg, sušený koncentrát rybího oleje (obsahuje EPA + DHA) 200 mg, vitamin E (d-alfa-sukcinát kyseliny tokoferolové) 50 mg (500 % DDD), koenzym Q10 15 mg. 60 kapslí

Doporučené dávkování: 2x 1 kapsli denně, při únavě 2x 2 tablety denně. Pro větší efekt je potřeba brát Carnosin dlouhodobě, mininimálně 3 měsíce. Balení obsahuje 60 kapslí dávku na 2 až 3 týdny.