IMMUNITY STAR - posiluje imunitu a urychluje léčbu nejen nachlazení

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » ESHOP DOPLŇKY VÝŽIVY NA OMLAZENÍ A NA PLODNOST

Cena:706.00CZK

HLAVNĚ SE VYHNĚTE ANTIBIOTIKŮM! Ty velmi škodí Vašemu tělu i miminku a z těla se odstraňují několik měsíců. Místo škodlivých antibiotik můžete mít po ruce bylinkový Immunity Star představuje kombinovanou formuli pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému. Obsažené složky mají antiseptické, antioxidační a antivirové účinky. Immunity Star dokáže vyhledávat v organismu zdravotní problémy (i zastaralé) a postupně je eliminovat.

Kdy Immunity Star pomáhá:

 • posiluje imunitní systém,
 • normalizuje srdeční činnost a cévní systém,
 • podporuje regeneraci organismu při rekonvalescenci,
 • příznivě ovlivňuje trávicí soustavu, činnost jater a ledvin,
 • má příznivý vliv na organismus při kataru nosohltanu, při výtoku hnisu a zánětu mandlí,
 • uvolňuje křeče hladkého svalstva zažívacího ústrojí,
 • osvědčuje se při poruchách zažívání,
 • podporuje tvorbu žluči,
 • zlepšuje psychický a fyzický stav,
 • odstraňuje pocit únavy psychogenního původu,
 • ochraňuje lymfatický systém,
 • podporuje mozkovou činnost.
  IMMUNITY STAR je formule pocházející z receptury císařské dynastie Ming pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému. Obsažené složky mají antiseptické, protibakteriální, protivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky. Pomáhají zlepšovat činnost bílých krvinek a zvyšovat obranyschopnost na sliznicích. Příznivě působí zejména při katarech horních cest dýchacích, pomáhají mírnit akutní i chronické alergické projevy v dýchacích cestách, v oblasti zažívacího traktu i na kůži. Pomáhají uvolňovat křeče hladkého svalstva zažívacího ústrojí a zlepšovat psychický a fyzický stav odstraněním pocitu únavy psychogenního původu. Podílí se na obnově organismu při rekonvalescenci a při chronických poruchách oběhového systému. Při dlouhodobém užívání se projeví zejména podpůrné účinky IMMUNITY STAR, který pomáhá eliminovat i dlouhou dobu vznikající disbalance v imunitním systému. Je výborný i k rychlé stimulaci imunitního aparátu v období počínající virózy, která má pak mírný průběh nebo se zastaví v samém počátku.

IMMUNITY STAR je vysoce účinný produkt pro zvýšení odolnosti
organismu, která pravidelně klesá během jarního i podzimního období

Produkt IMMUNITY STAR má schopnost ovlivňovat imunitní systém a kvalitu zdraví, což je zvláště důležité při stavech vyčerpání a nemoci. Tento výkonný produkt je doplněn synergickou kombinací bylin známých již před tisíci let a slouží zejména pro udržení zdravého imunitního systému a případně pro překonání indispozice z nesprávné výživy. Zdraví podporující přírodní ingredience pozitivně ovlivňují významné systémy v lidském organismu a udržují vhodnou vnitřní rovnováhu.
IMMUNITY STAR je vysoce účinný produkt pro zvýšení odolnosti organismu, která pravidelně klesá během jarního i podzimního období. Obnovuje imunitní systém, zejména v době onemocnění nebo v období vyčerpanosti. Má protizánětlivé účinky, čistí lymfatickou soustavu, zastavuje růst rakovinných buněk, zlepšuje funkce střev, žaludku, jater, slinivky břišní, uklidňuje nervovou soustavu. Obsažené složky mají antiseptické, protibakteriální, antivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky. Příznivě zasahují do činnosti imunitního systému na všech úrovních (zlepšují činnost bílých krvinek, zlepšení obranyschopnosti na sliznicích). Příznivě působí při katarech horních cest dýchacích infekčního, ale i alergického původu. Zmírňuje akutní i chronické alergické projevy v oblasti zažívacího traktu (potravinové alergie), ale i na kůži (ekzémy).
Užívá se při poruchách zažívání, nedostatečné tvorbě žluči, zlepšuje psychický a fyzický stav odstraněním pocitu únavy psychogenního původu. Obsažené složky podporují organismus při rekonvalescenci a při chronických poruchách oběhového systému. Při dlouhodobém užívání se projeví zejména preventivní účinky. Produkt dokáže eliminovat i dlouhou dobu vznikající jemné dysbalance v imunitním systému, které se daří odstraňovat jen velmi problematicky. Je možno podávat preventivně i léčebně.

Doporučené dávkování

1 kapsli denně jako prevence. Při velké zátěži nebo nachlazení lze dávkování zvýšit až na 4 kapsle denně.

Složení v jedné kapsli

110 mg třapatka nachová (Echinacea purpurea, kořen, extrakt), 70 mg yzop lékařský (Hyssopus officinalis, nať), 70 mg rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis, extrakt z listu 4:1), 70 mg tymián obecný (Thymus vulgaris, extrakt z listu 4:1), 35 mg hloh obecný (Crataegus oxyacantha, plod), 35 mg puchratka kadeřavá (Chondrus crispus, červená řasa), 35 mg divizna malokvětá (Verbascum thapsus, listy), 25 mg všehoj ženšenový (Panax ginseng, extrakt z kořene 4:1), protispékavá látka (rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý), maltodextrin, rýžová moučka, syrovátková bílkovina, želatinová kapsle