PODROBNÝ ROČNÍ HOROSKOP s kalendáři a s narozeninovými nebo-li Osobními Solárními horoskopy

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:2900.00CZK
  • 1
    1

Tento horoskop je pro mě přibližně 6 - 7 hodin práce.
Ale získáte 2 kalendáře podtrhané, 2 narozeninové horoskopy a vše srozumitelně i nahrané na CD.

JIŽ ZA 200 korun měsíčně s detailními kalendáři s poznámkami jen pro Vás či obdarovaného na míru.

Horoskop obsahuje: 6 hodinovou práci astroložky, 2 vytištěné a podtrhané kalednáře, 2 Solární - nebo-li narozeninový horoskop, audionahrávku se všemi horoskopy na CD a jednoduchá astrologická skripta - vše ve složce A4 + Dárkové CD.

Obsah:

  • 6 hodinovou práci astroložky: studium horoskopů, podrhání a označení kalendáře Superplanet a druhého podrobného kalendáře
  • 2 vytištěné Roční narozeninové čili Solární horoskopy
  • 2 vytištěné kalendáře Stručný a Podrobný cca 14 listů postupujících aspektů planet podtrhaný - zeleně pozitivní, červeně napěťové, růžově emoce 
  • jednoduchá astrologická skripta
  • audionahrávku celého roku se všemi rozbory na Dárkovém CD

Roční horoskop se dá objednat kdykoliv v roce již zpracovaný, nebo formou Dárkové poukázky.

Roční horoskop tedy Obsahuje Vaše dva osobní kalendář aspektů Superplanet, a kalendář Slunce, Venuše a Marsu na Vaše planety + Váš Solární horoskop, nebo-li Narozeninový roční horoskop - to je rok od narozenin do příštích narozeni, kdy se projeví různé vlivy, úspěchy a neúspěchy.

Toužíte vědět, co Vás v příštím roce čeká? Najdete-li konečně tu pravou lásku? Zlepší se podnikání Vaší firmy? Budete ode dneška za rok  úspěšnější? Získáte více financí?  Je příští rok vhodný na nové podnikání, investice do nového vybavení nebo spíše  šetření kapitálem a zvýšení odbornosti?  Budete na tom zdravotně lépe?

Plánujete své aktivity? Pak Vám skvěle může pomoci na Vaší cestě životem Váš osobní roční astrologický kalendář, jen pro Vás na míru, na základě Vašeho přesného narození a statisticky mnoha stoletími  ověřenou prognostickou astrologií.

Roční horoskop s kalendáři a s audionahrávkou si můžete objednat buď sami pro sebe, nebo ho můžete darovat formou Dárkové poukázky.

Roční podrobný horoskop Vám usnadní cestu životem. Být dobře informován, znamená být dobře připraven!

Roční horoskop Vám může i pomoci ve Vašich finančích rozhodnutích viz poslední reference klientky: 

Krásný den paní Kateřino.
Já bych Vám chtěla ve stručnosti moc poděkovat. Ten horoskop, který jste mi vypracovala mi zachránil poměrně slušnou částku peněz, kterou jsem hodlala i přes přítelův zákaz investovat. Druhý den jsem se mrkla co na to říká horoskop a tam bylo, že rozhodně nemám utrácet ani investovat. Svůj záměr jsem si rozmyslela a za týden jsem zjistila, že bych o ty peníze opravdu přišla. Tak Vám ještě jednou moc děkuji a chtěla bych si nechat vypracovat horoskop na celý příští rok.
Mějte se báječně a ať se Vám daří.
Andrea Semeradtová.

anebo si můžete objednat rovnou FINANČNÍ HOROSKOP ZDE: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?74,rocni-kalendar-uspechu-pro-realitni-a-burzovni-maklere-a-dalsi-obchodniky