Výhled na 3 roky "Osudový partner", láska a vážný vztah

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:2900.00CZK

Trápíte se, nemáte partnera či se cítíte nenaplněná v současném vztahu? Zažila jste zklamání v lásce, a už se bojíte nového vztahu? Chtěla byste vědět, kdy přijde ten pravý muž na skutečně harmonický a vážný vztah?

Na to Vám mohu dát odpověď. Nachystám Vám a prostuduji Váš výhled na 3 roky na lásku a partnerství, proberu i ostatní oblasti, období úspěchů, stagnace, období štěstí ve financích a období větších finančních výdajů, zdravotní omezení, a další oblasti, a popíši Vám tyto 3 roky především z hlediska lásky, sexu, vážného vztahu či založení rodiny. .

Výhled na tyto 3 roky má i velkou finanční výhodu, ušetříte 3 200 korun, než kdybyste si Roční výhledy objednávaly jednotlivě, kde stojí 1 rok 1 900 korun 

Pokud si přejete znát výhled na delší období, tak si můžete objednat i další rok či roky, každý další 1 rok za 500 korun. Prostuduji nejen aspekty Superplanet a osudové aspekty, ale i Vaše Roční, takzvané Solární horoskopy.

Příprava a studium u této služby jsou 3 hodiny a výsledek Vám namluvím jako hodinovou Audionahrávku a pošlu na CD nebo přes Úschovnuu spolu s 3 letým kalendářem Superplanet s označenými obdobími a s jednoduchými astrologickými skripty s vysvětlivkami.

Ukáži Vám, co Vás čeká v lásce a v partnerstvím, ale i v jiných oblastech v budoucích 3 letech.