Nejvhodnější termíny na početí dítěte z hlediska statistické astrologie - výhled na 3 roky

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:2900.00CZK

Pokud si přejete Výhled na kratší období, třeba na rok, tak si můžete objednat Roční výhled s vhodnými termíny početí, spočítaný přesně na míru pro Vás zde: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?103,nejvhodnejsi-terminy-na-poceti-ditete-z-hlediska-statisticke-astrologie-vyhled-na-1-rok

DVOUDENNÍ ASTROLOGICKÁ PRÁCE: CELODENNÍ VÝZKUM HOROSKOPU ŽENY A VÝHLEDŮ HOROSKOPŮ NA OTĚHOTNĚNÍ NA 3 ROKY A JEDEN DEN POČÍTÁNÍ TERMÍNŮ NA OTĚHOTNĚNÍ /12-16 hodin/  NĚKOLIKA ASTROLOGICKÝMI TECHNIKAMI. VYTIŠTĚNÝ KALENDÁŘ A AUDIONAHRÁVKA v délce cca 1 hodiny NA CD.

Většina žen, které mají problémy s otěhotněním, je totiž plodná jen některé roky, a některé ne. Proto nemá cenu zpracovat jen 1 rok.

Tyto neúspěchy v otěhotnění v nevhodných rocích velmi negativně ovlivní psychiku ženy a i její fyzické zdraví, zejména velké dávky hormonů a nebo dokonce invazivních pokusů klinik reprodukční medicíny mohou vést až k destrukci zdraví ženy.

Moudrá žena se může těmto nezdravým a nepřirozeným pokusům a zásahům vyhnout.

Intenzívnějš sleduji a sbírám data u žen, které nemohly dlouhodobě otěhotnět a pak otěhotněly, i data otěhotnění velmi plodných žen, a dělám astrologickou statistiku, jedinou v ČR. Ráda bych se o tyto své výzkumy podělila se ženami, které nemohou otěhotnět.


Zatím je tato služba pouze za zaváděcí cenu, pouze za mé denní náklady, bez zisku. Jako odměna mě od Vás potěší fotografie Vašeho miminka, ke kterému se Vám pokusím pomoci, a kratičký popis Vašeho štěstí!

 

 

ifertility.cz