PŘEHLEDNÝ ROČNÍ HOROSKOP

E-shop - omlazení, vizáž, foto, proměny, horoskopy » Astrologie - Objednání hotového horoskopu nebo Dárkové poukázky klikněte na zelený nadpis a níže si vyberte ze 20 horoskopů !!!

Cena:2400.00CZK

 Jen za 200 korun měsíčně se dozvíte co, jaké energie a okolnosti Vás čekají v následujících 12 měsících.

Horoskop obsahuje: 4 hodinovou práci astroložky, 1 stručný vytištěný kalendář Superplanet, 1 Solární - nebo-li narozeninový horoskop, audionahrávku na CD a jednoduchá astrologická skripta - vše ve složce A4 + Dárkové CD

Horoskop obsahuje:

  • 4 hodinovou práci astroložky: studium horoskopů, podrhání a označení kalendáře Superplanet
  • vytištěný Roční narozeninový čili Solární horoskop
  • vytištěný kalendář postupujících aspektů planet podtrhaný - zeleně pozitivní, červeně napěťové, růžově emoce 
  • jednoduchá astrologická skripta
  • audionahrávku celého roku na Dárkovém CD

-  celý kalendář Superplanet je srozumitelně namluven také na CD, kde přímo říkám, v jaké oblasti změny či nové situace nastanou. Navíc jsou v kalendáři i další značky - Z - pozor na zdraví, Ú - pozor na úrazy a u finančních horoskopů F - finance pozitivní či negativní a oblasti investic či varování před ztrátami, vše namluveno velmi srozumitelnou formou a mnoho dalšího.  Finanční Roční horoskop si můžete objednat zde: http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?74,rocni-kalendar-uspechu-pro-realitni-a-burzovni-maklere-a-dalsi-obchodniky

Dárkovou poukázku můžete i darovat třeba k vánocům nebo k narozeninám. Roční horoskop se dá objednat kdykoliv v roce a obsahuje navíc i podrobný Roční vytištěný kalendář - podrobný horoskop od kteréhokoliv dne v roce na 1 rok i navíc i obsahuje Narozeninový či Solární horoskop, aktuálního roku.

Roční horoskop tedy Obsahuje kalendář aspektů Superplanet + Váš Solární horoskop.

Solární nebo-li Narozeninový roční horoskop je rok od narozenin do příštích narozeni, kdy se projeví různé vlivy, úspěchy a neúspěchy. Aby jste byli Vy, nebo Vaši blízcí, kteří budou mít narozeniny připraveni.

Toužíte vědět, co Vás v příštím roce čeká? Najdete-li konečně tu pravou lásku? Zlepší se podnikání Vaší firmy? Budete příští rok úspěšnější? Získáte více financí?  Je příští rok vhodný na nové podnikání nebo spíše na zvýšení odbornosti?  Budete na tom zdravotně lépe?

Plánujete své aktivity? Pak Vám skvěle může pomoci na Vaší cestě životem Váš osobní roční astrologický kalendář, jen pro Vás na míru, na základě Vašeho přesného narození a statisticky mnoha stoletími  ověřenou prognostickou astrologií. Podrobný kalendář a preciznější Roční horoskop si můžete objednat zde:http://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?34,www.astroporadna.info

Roční horoskop s kalendáři a s audionahrávkou si můžete objednat buď sami pro sebe, nebo ho můžete darovat formou Dárkové poukázky.

Roční horoskop se Solárním horoskopem Vám usnadní cestu životem.