• Kateřina Schlosserová - při soutěži Dáma Roku
  Kateřina Schlosserová - při soutěži Dáma Roku

Vizážistka

Hlavní vizážistické stránky zde: www.vizaziste.cz

NOVÉ STRÁNKY KRÁSA ŽENY zde www.krasa-zeny.cz

SEZNAM A OBSAHY VŠECH NAŠICH PROMĚN ZDE: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?promeny-a-darkove-poukazky-na-promeny,123

                                                                                                                                                                                                                                                                  Stránky na Facebooku: www.facebook.com/vizaziste

Podívejte se na Video s proměnami zde: https://www.youtube.com/watch?v=G1qNc4pMiTg&t=40

 

Moje proměna za 25 let - vlevo ve 24 letech  a vpravo v 49 letech v teplácích a mikině zcela bez retuší...

Porozumění klientce, preciznost a kompletní servis, jsou mojí pracovní filosofií.V každé proměně, pro větší pochopení klientky jí nabízím zdarma půlhodinovou konzultaci jejího horoskopu, abych ji lépe porozuměla. Zatím tuto konzultaci žádnná žena neodmítla.

Spojení krásy a psychologie je tajemství mých proměn.

Nepředělávám ženy k obrazu svému, ale spolu s klientkou tvořím její nový obraz. U mě si každá klientka vybírá jak barvu vlasů, která se jí nejvíce líbí z nabízených variant barev, tak i barvy oblečení z mnoha nabízených kombinací. Takto máme obě jistotu, že se ve svých nových barvách a v novém účesu bude sobě líbit a bude skutečně sama sebou. Moje proměny vychází z "hloubky duše" klientky, a plní jejich skrytá přání.

Když si přeje například žena zůstat blondýnou, tak ji vyberu ten správný slušivý odstín, nebo kombinace melírů apod. Všechny vystavené ženy v proměnách si novou barvu vlasů samy vybraly z nabízených nejslušivějších odstínů na míru jen pro ni. Proto na mých fotografiích po Proměně ženy tak září, protože se konečně odvážily stát samy sebou. . . Já jsem pouze jejich průvodkyní, která respektuje jejich představy a osobnost. Proměna dle Vašich představ je naším společným dílem.
Co Vám mohu nabídnout jiného proti jiným vizážistkám?
 • svoji 25 letou praxi, jednu z nejdelších praxí a zkušeností v České republice
 • respektování Vašich představ a jejich realizaci hravým, kreativním způsobem
 • vysokou eleganci a slušivost mého líčení, návrhů účesů a barev oblečení, které Vás rozzáří. . .
 • kompletní servis v řešení všech Vašich problémů, nejen estetických, ale i psychických a zdravotních ve spolupráci s těmi nejlepšími lékaři a odborniky, kteří pracují pro NASA, pro zahraniční firmy, nebo patří ve svém oboru ke špičce
 • a následné zlepšení Vašeho zdraví a psychiky. Naším cílem je abyste byly nejen krásné, ale hlavně zdravé a šťastné a dožili se ve zdraví a v soběstačnosti co nejvyššího věku.
 • chci se stát nejen Vaší vizážistkou, ale i Vaší "dobrou vílou", která Vám pomáhá realizovat Vaše přání a životní cíle, samozřejmě s Vaším přispěním. . . Prace na sobě je "tvrdá" a je potřeba aby byla pravidelná, jedině tak můžete vyniknout nad průměr a stát se zářivou "osobností". . .
Skutečná krása totiž vychází "zevnitř". Jen zdravá, spokojená, vyrovnaná a šťastná žena je skutečně krásná. A o to se snaží náš tým, který činí i s lékaři a odborníky se kterými spolupracujeme z různých oborů několik desítek osob. Chráníme jejich soukromí, takže ne všichni jsou na našich stránkách. Internet je nejen velká "Encyklopedie" ale bohužel sem mají přístup i negativní lidé . .

  Srozumitelně pro muže: Svým klientkám nezkrášlíme pouze jejich zevnějšek, "jejich karosérii", jak to dělají jiná studia, ale společně s našimi lékaři a odborníky klientkám "opravíme a vytuníme motor" a já jim "dofouknu pneumatiky" - "duši" formou sebepoznání v psychologické astrologii.

  Ke každé Proměně provádím, přeje-li si to klientka, stručný Osobní horoskop zdarma. Tuto službu si zatím přály všechny klientky, Ženy astrologie velmi zajímá. Ale samozřejmě, nebudete-li si přát stručný horoskop, nemusíme ho probírat, a můžeme se vrhnout rovnou na vizáž.
  Přijďte zvěčnit a umocnit svoji krásu! Prožijte "TRANSFORMAČNÍ" Proměnu a zrestartujte svůj život!
proměny, vizážistka
Naše klientky po Proměnách nebo v den fotografování bez retuší ve svém přinesém oblečení, nebo dekorační látce.
Co získáte:
Ukáži Vám ty nejslušivější barvy jen pro Vás, ty nejlichotivější barvy vlasů a účesů.
Naučím Vám precizně sama sebe líčit jako vizážistka a upravovat si denně lichotivý účes...
Naučím Vás kombinovat barvy, a denně používat psychologii barev pro Váš každodenní úspěch !
A spolu ozdravíme Vaše vlasy a omladíme Vaši pleť až Vám kamarádky budou závidět.
Dávám přednost slušivosti, chci, aby Vám to neobyčejně slušelo a abyste jako má klientka byla ze všech klientek vizážistek nejkrásnější . . . Módní trendy jsou podle mě rady „pro ženy bez fantazie, pro ovlivnitelné ženy, aby utrácely pravidelně a aby měly textilní a kosmetické firmy velké zisky . . ."
Poradím Vám více variability, takže Vám při menším počtu oblečení vznikne více variant oblečení, a ještě ušetříte za módní výstřelky, které Vám ani nemusí slušet.
Podtrhnu Vaši individualitu, zvýrazním Vaši osobnost a respektuji Vaše představy. Společně spolu s Vámi najdeme barvy a styl, které zvýrazní Vaši jedinečnou osobnost a stanou se „Vaší značkou. . . „
Buďte sama sebou a staňte se takovou ženou, jakou jste ve Vašich snech.

Těším se na Vás !!!
Vaše nadčasová a celoživotní vizážistka Kateřina Schlosserová
více informací na www.vizaziste.cz

VIDEO Proměna dívky na manažerku paní Schlosserovou na ČT 24 v prokliku níže:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10249971631-ekonomika/211411058391017/