Lékaři

Další profily lékařů a našich specialistů připravujeme. Kromě lékařů můžeme zprostředkovat kontakty na skvělé odborníky z dalších oblastí.

Navíc Vás, Vaši maminku a Vaše blízké můžeme ve spolupráci s našimi lékaři a specialisty z oblasti zdraví ozdravit a omladit. Jak klasickou Západní medicínou s nejnovějšími technologiemi v oblasti tekutých vitamínů a omlazujících látek, pak doplňky z oblasti nanotechnologií /stříkají se na kůži a tím nezatěžují játra/, přístrojovou medicínou tak i východní medicínou - akupunkturou, čínskými medikamenty, nebo odblokování psychických stresů zdravotní sestrou či léčitelkou. Také spolupracujeme se skvělým prognostikem v oblasti energií a léčitelkou praktikující Kineziologii se skvělými výsledky. V případě zájmu Vám předáme zdarma kontakty na tyto  odborníky, které máme vyzkoušené my i naše klientky.

 • MUDr. Michael Kučera

  MUDr. Michael Kučera

  Mezinárodně uznávaný lékař v oblasti mitochondriální a Anti-aging medicíny. Jediný český lékař, který spolupracoval v projektu NASA a v přípravě kosmonautů, kteří trénovali let na Mars.

  Specialista a největší odborník v ČR a Evropě na využívání přístroje Kardivar.

  Podrobný a detailní životopis získáte kliknutím na jméno MUDr. Kučery.

 • Bc. Vladimír Flegel

  Narozen v roce 1980, působí v Přerově.

  1999 – 2003 studium odborných kurzů ONNURI ACADEMI o akupunktuře (práce na mikrosystémech ruky a nohy).

  2004 - 2006 LFMU, obor fyzioterapie.

  2006 - dosud se ve své praxi se věnuje manuální terapii, ošetření měkkými technikami, práce na mikrosystémech ruky a nohy.

  2006 - dosud odborným poradcem pro oblast fyzikální medicíny – VIOFORSTIMULACE.

  2009 – dosud distributor zdravotní techniky do ČR

  Je odborným poradcem několika zahraničních firem v oblasti zdravého životního stylu a Anti-aging medicíny.